SPA

KaVi Wellness, to miejsce, gdzie dbamy o piękno zewnętrzne, jak również o wewnętrzny spokój. To miejsce, które tworzymy z pasją już od 15 lat . Otrzymane nagrody – III miejsce na Dolnym Śląsku w kategorii SPA Roku, w konkursie „Mistrzowie Urody” 2018 oraz Perfect SPA Awards 2022, w kategorii day spa we Wrocławiu, nazywanego Polskimi Oskarami SPA & Wellness, zainspirowały nas do stworzenia nowej strefy relaksu w „Starej Bibliotece”.

W pięknej scenerii starego zamku nasza specjalnie zaprojektowana przestrzeń SPA pozwoli Państwu odciąć się od zgiełku codziennego życia i odnaleźć wewnętrzny spokój.

 

W atmosferze całkowitego relaksu nasi goście będą mogli poddać się całej gamie profesjonalnych zabiegów odżywczych, regenerujących na ciało, terapiom relaksacyjnym, profesjonalnym masażom ciała i twarzy, które pozwolą odprężyć się i odzyskać energię.

 

Doskonale wykwalifikowani masażyści dobiorą najlepszy zabieg do Państwa potrzeb i preferencji, zadbają o relaks i komfort podczas masażu. Do zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości produkty oraz sprawdzone techniki, aby zapewnić najwyższy poziom usług.

 

Zaplanuj odprężający dzień w naszym Day SPA.

tel. 722160760, 724463390

Naszą ofertę zabiegową znajdą Państwo na stronie: https://kavi.pl/

Registration

Forgotten Password?