Sale konferencyjne

  • Home
  • Sale konferencyjne

W Starej Bibliotece mamy pełne zaplecze konferencyjne; oferujemy zarówno noclegi, sale konferencyjne jak i całe zaplecze gastronomiczne. Mamy do Państwa dyspozycji dwie sale konferencyjne.

Sala główna znajduje się na naszym centralnym piętrze, czyli takim wysokim parterze tuż przy recepcji i w pobliżu restauracji. Sala jest wyposażona w rzutnik i nagłośnienie. Jest to sala, z której korzystamy również przy innych spotkaniach rodzinnych oraz weselach.

Sale jest bardzo jasna i przestronna, historycznie to właśnie tutaj znajdowała się główna czytelnia Biblioteki Akademii Medycznej. Sala ma 80m2 i pomieści w ustawieniu teatralnym maksymalnie 70 osób, w ustawieniu podkowa maksymalnie 50 osób, w ustawieniu z podłużnymi stołami 65 osób.

Druga sala znajduje się w przyziemiu, jest to mniejsza sala warsztatowa. Sala ma 50m2, jest wyposażona w rzutnik oraz nagłośnienie. Sala jest oddalona od pozostałych sal i restauracji, dzięki czemu daje dużą intymność na spotkaniach i możliwość pracowania w ciszy i skupieniu.

Obie sale są wykorzystywane na spotkania konferencyjne jak i rodzinne przyjęcia.

Registration

Forgotten Password?